HAKKIMIZDA

Cnc Router Fiyatları

 Cnc Router Fiyatlarını Etkileyen En önemli unsurlar boyutlarından öte kullanılan mekanik ve elektronik parçaların kalitesi ve gücüdür. Bu elementler maliyetin en büyük kısmını belirleyen unsurlar olsada kalitesinden taviz vermek istemeyen firmaların vazgeçilmezidir. Kaliteli malzeme ve tecrube birleştiğindede markayı oluşturan mükemmel bir cnc router makinesi ortaya çıkmış olur.  

Ahşap Cnc

 Ahşap cnc makineleri diye ayrılan cnc router gurubunun en büyük özelliği hızlı hareket edebilme kabiliyetleri kazandırıldığı halde hassasiyetlerinden ödün verilmeden tasarlanması sebebini taşır. Bu özellikleri kazandırmak için malzemeler özenle tasarlanır kalitesinden ödün verilemeden tecrube montaja aktarılır ve yazılımlar ile bu özellikler desteklenir.

Mini Cnc

 Mini cnc makineleri gerçek bir cnc routerler gücünü kaybettirmeden boyutları küçültülerek ev ve ofis tipi kullanım için uygun hale getirilirken en büyük amaç  endüstriyelliğini kaybettirmemektir. Bu sayede bir hobi cnc ortamında çalışabilir iken büyük bir cnc router hasasiyetleri ile hizmetlerine devam etmektedir.

Mermer CNC

Mermer cnc Makineleri cnc router makinelerinin şanzumanlar ile güçlendirerek güçlü spindle motorlar ile desteklenmesi ve mermer işlemeye uygun meteryallerin ve soğutucuların eklenmesi ile oluşturulan özel tasarlanmış makine tipleridir. Ahşap Cnc Kadar hızlı ve Taş işleme yapabilecek kadar güçlü olmasının en büyük sebebi seçilen servoların gücüdür. Güçlü Elektronik Sağlam bir şasi üzerine yüksek doğrulukta montaj edilerek imal edilen bu makine tipinin tek dez avantajı ahşap işelemelere göre daha maliyetli imalatlar olma sebebleridir.